Шановні освітяни Краснокутщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Від імені Краснокутської громади висловлюю Вам щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну працю, за Ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе для покращення Вашої роботи і навчання дітей, адже збудувати спроможну громаду і сильну державу загалом можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих  громадян.

Дорогі вчителі, ветерани педагогічної ниви і всі ті, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління! Дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, невичерпних життєвих сил і щирої вдячності Ваших вихованців.

Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і радість, творчість і наснага.

Миру, злагоди і здійснення мрій усім вашим родинам. Зі святом!

З повагою,

Краснокутський селищний голова