Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новини

Search Our Site

Сайт працює у тестовому режимі. Триває наповнення інформацією

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Краснокутщини!

  Прийміть мої найщиріші вітання напередодні Вашого професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля, який також називають Днем вихователя і дошкільних працівників в Україні, що відзначатиметься в останню неділю вересня.

  Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Тому професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

  Дорогі працівники дошкілля! Ваша місія надзвичайно важлива і відповідальна, адже Ви формуєте інтелектуальний і духовний потенціал підростаючого покоління. Ви навчаєте, виховуєте наших дітей, кожного дня даруєте їм свою увагу і турботу, постійно дбаєте про їх комфорт під час перебування у дитячому садочку.

  У цей святковий день висловлюю велику вдячність усім працівникам та ветеранам сфери дошкілля Краснокутщини за високий професіоналізм, компетентність, гуманне ставлення до дітей та відданість своїй справі.

  Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, життєвих сил і високих досягнень на педагогічній ниві. Нехай кожен Ваш день буде сповнений творчим натхненням, радістю і сонячними посмішками маленьких вихованців!

З повагою,

Краснокутський селищний голова

Сергій Сусло

 

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo