20 вересня 2020 року Краснокутський селищний голова Сергій Сусло разом з місцевими прихожанами взяв участь у відкритті новозбудованого храму Святих Новомучеників Землі Слобожанської смт Краснокутськ, що розташувався на вулиці Маяківській.

Краснокутчани та гості селища побачили святкове церковне дійство та взяли участь у традиційному богослужінні.

Обряд освячення храму провів митрополит Харківський та Богодухівський Онуфрій. Священнослужитель також висловив подяку всім учасникам будівництва храму, а особливо причетних нагородив церковними нагородами.

Настоятель храму ієрей В’ячеслав Головлев був удостоєний права носіння наперсного хреста з прикрасами.