З метою вивчення передової практики управління комунальними підприємствами та використання успішного досвіду роботи органів місцевого самоврядування Краснокутський селищний голова Сергій Сусло та заступник селищного голови Микола Качайло 20 липня здійснили робочу поїздку у Пісочинську об’єднану територіальну громаду Харківської області.

Краснокутська делегація відвідала комунальний заклад «ФОК «Мобіль» – головний спортивний об’єкт Пісочинської громади.

З роботою комплексу особисто ознайомив Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, поділившись досвідом щодо будівництва та організації функціонування об’єкта, підбір персоналу та відвідувачів, а також про важливу роль закладу у розвитку фізичної культури і спорту на території громади.