Шановні працівники поліції!

Від імені Краснокутської селищної ради щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!
Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне й благородне завдання - захист життя та здоров'я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

Тому дякую усім працівникам Національної поліції, а особливо Краснокутського відділення поліції, за віддану службу українському суспільству та високий професіоналізм, вірність присязі та відданість Українському народові, щоденний ризик власним життям в ім’я захисту кожного громадянина!

Бажаю Вам міцного здоров’я, вдалої служби, професійного зростання та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою,
Краснокутський селищний голова