Шановні краснокутчани!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату Краснокутської селищної ради щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України, прийнята 28 червня 1996 року, ввійшла в наше життя як справжній оберіг державності, демократії та як гарант незалежної і соборної країни. Це видатна подія в історії українського народу, адже Основний Закон, тобто Конституція України, проголосив народ єдиним джерелом влади, а людину, її права і свободи визнав найвищою цінністю.

Нехай у цей визначний день у кожного українця пробуджується почуття гордості за свою країну та за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще та щасливе життя у власній державі та, зокрема, у нашій Краснокутській громаді.

Від усього серця кожному бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, добра та процвітання у нашій країні!

З повагою,

Краснокутський селищний голова Сергій Сусло