21 червня 2020 року у центрі нашого селища відбулось громадське обговорення стосовно врахування інтересів місцевих мешканців щодо утворення та ліквідації районів Харківської області, а саме визначення центра майбутнього укрупненого району у складі Краснокутського, Богодухівського, Коломацького, Золочівського, Валківського районів і м. Люботин.

Приводом цього став погоджений Кабінетом Міністрів України проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», де передбачено створення нового укрупнено району з адміністративним центром у м. Люботин шляхом об'єднання територій Краснокутського, Богодухівського, Коломацького, Золочівського і Валківського районів. Питання визначення центру викликало соціальний резонанс та незадоволення жителів територіальних громад, так як раніше планувалось, що новим райцентром стане м. Богодухів.

До заходу, що ініціював та особисто провів народний депутат України по 180 виборчому округу Олексій Красов, активно долучився Краснокутський селищний голова Сергій Сусло та представники місцевої громадськості. Консультативну та роз’яснювальну роботу щодо адміністративно-територіального реформування провів експерт з децентралізації Віктор Нестеренко.

Селищний голова зазначив, що наразі вирішується важливе історичне, а не політичне питання, яке потребує врахування інтересів всіх жителів зазначених територій. Він запевнив, що найбільш прийнятним центром майбутнього об’єднаного району стане місто Богодухів, тому що на відміну від Люботина, воно має вдале географічне розташування, добре розвинену інфраструктуру, необхідні об’єкти для розміщення органів влади та ряд інших переваг, якими користуються саме краснокутчани.

Після жвавого обговорення та висловлення думок всіх бажаючих, більшість присутніх краснокутчан підтримала позицію стосовно визначення центром укрупненого району м. Богодухів.