УВАГА! Шановні мешканці КРАСНОКУТСЬКОГО РАЙОНУ!

У неділю, 21 червня, за участю народного депутата України по 180 виборчому округу Олексія КРАСОВА та Краснокутського селищного голови Сергія СУСЛА відбудеться громадське обговорення щодо одного з важливих питань адміністративно-територіальної реформи, а саме визначення центра майбутнього укрупненого району у складі Краснокутського, Богодухівського, Коломацького, Золочівського, Валківського районів і м. Люботин.

Захід відбудеться о 16.00 год. на центральній площі Краснокутська.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в обговоренні і висловити свою думку!