Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новини

Search Our Site

Сайт працює у тестовому режимі. Триває наповнення інформацією

Шановні краснокутчани!

  Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату Краснокутської селищної ради сердечно вітаю Вас з прийдешніми святами!

  У новий 2020 рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму та щоденної кропіткої праці.

  Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій та злагоду, впевненість у майбутньому, додадуть наснаги та творчого натхнення.

  Кожному зичу міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благополуччя!

  Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача, а також здійснюються всі найзаповітніші мрії!

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Краснокутський селищний голова

Сергій Сусло

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo