Краснокутська селищна рада постійно дбає про розвиток фізичної культури і спорту громади. Тому вже традиційно, у третю суботу грудня, організовує змагання з волейболу серед чоловіків на Кубок Краснокутського селищного голови, яким особисто нагороджує селищний голова Сергій Сусло.

Нагадаємо, що даний волейбольний турнір з перехідним кубком ще у 2005 році започаткував тодішній селищний голова Олексій Іванович Пекарський. Наразі, завдяки активній підтримці Краснокутського селищного голови Сергія Михайловича Сусла та наполегливій роботі викладача фізкультури Анатолія Петровича Гречкіна у Краснокутську регулярно працює секція з волейболу, як для чоловіків, так і для жінок, а відповідний турнір набуває все більшої популярності серед різних любительських команд Краснокутщини.

До цьогорічних змагань, що пройшли 21 грудня у спортивній залі Краснокутської гімназії ім. Героя Радянського Союзу І. Н. Нестерова, долучилось у двічі більше команд ніж минулого року, а саме дві команди з волейбольної секції селищної ради, команда Краснокутського професійного аграрного ліцею та ще три команди – представники сіл Дублянка, Качалівка та Степанівка.

Перед початком першої волейбольної партії до гравців звернувся депутат селищної ради та незмінний головний суддя Станіслав Павлович Лісняк, який від імені депутатського корпусу побажав усім наснаги та спортивного духу, та Краснокутський селищний голова Сергій Михайлович Сусло, який висловив щиру подяку за участь кожному гравцеві та побажав сили, впевненості та справжньої спортивної боротьби.

Під час захоплюючих та динамічних ігор інтрига зберігалась до останнього. Кожна команда викладалась на повну, не дивлячись на різну вікову категорію гравців. Але турнір визначив своїх переможців: третє місце посіла команда «Краснокутська селищна рада-2», друге – команда Краснокутського професійного аграрного ліцею і перемогу здобула команда «Краснокутська селищна рада-1».

Сергій Михайлович особисто привітав та нагородив призерів змагань. А тренер-наставник команд селищної ради Анатолій Петрович Гречкін від імені всіх учасників щиро подякував селищному голові за суттєвий розвиток спорту, а особливо волейболу, на Краснокутщині.

Анастасія Бабенко,

спеціаліст по роботі з інформацією та

зв’язках з громадськістю Краснокутської селищної ради