На початку жовтня 2018 року на території нашого селища розпочаті роботи по зведенню унікального спортивного об’єкта – сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОКу), який невдовзі відкриє нові можливості для занять спортом як для дорослих, так і для дітей.

Задля повноцінного розвитку спорту на Краснокутщині, з метою пропаганди здорового способу життя та у зв’язку з потребами місцевого населення у відвідуванні оснащеної спортивної зали, розпочалось будівництво Краснокутського ФОКу.

Даний проект реалізовується по всій Харківській області завдяки сприянню голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, пріоритетом у політиці якої є відновлення та розбудова соціальної та спортивної інфраструктури Харківщини. Вже у Пісочині, Вовчанську, Боровій та Первомайську повноцінно працюють сучасні фізкультурно-оздоровчі комплекси. Згідно з інформацією ХОДА, у кожному районі області планується створення подібних спортивних об’єктів.

Наше селище не відстає від інфраструктурного прогресу, тому завдяки спільним зусиллям Краснокутської селищної ради, Краснокутської райдержадміністрації та постійній підтримці губернатора області Юлії Світличної, вже пройдені всі підготовчі етапи для будівництва комплексу, розроблена необхідна документація, проведені тендерні торги та розпочате саме будівництво, яке триватиме впродовж поточного та наступного року.

Зводиться ФОК у центральній частині селища, а саме по вулиці Єдності поблизу Краснокутської гімназії та Краснокутського дошкільного навчального закладу № 1 на ділянці, загальною площею 0,6 га.

Селищний голова С. Сусло оглядає будівельний майданчик

Макет майбутнього Краснокутського фізкультурно-оздоровчого комплексу

Новий спортивний об’єкт матиме вигляд напівкруглої двоповерхової будівлі, у якій розмістяться багатофункціональні спортивні зали, обладнані сучасним спортивним обладнанням та інвентарем, душові, роздягальні та комфортний зал очікування.

Майбутній ФОК пропонуватиме багато спортивних секцій, серед яких можливі секції з футзалу, баскетболу, волейболу, великого тенісу, які проводитимуться у великій ігровій залі. На другому поверсі передбачається створення умов для занять з контактних видів спорту, таких як вільна боротьба, бокс, самбо та інше. Також у комплексі працюватиме найсучасніший тренажерний зал.

Для прикладу пропонуємо оглянути подібний фізкультурно-оздоровчий комплекс, розташований у селищі Пісочин, який був відкритий на початку 2018 року, і в якому вже регулярно проводяться спортивні заняття, тренування та різноманітні змагання.

КЗ ФОК «Мобіль», селище Пісочин: