серпня 14, 2018

Квітковий тризуб прикрасив центр Краснокутська

Продовжується благоустрій нашого селища та проводяться роботи щодо покращення стану навколишнього середовища.

серпня 11, 2018

У Краснокутську відзначили 75-ту річницю визволення селища від нацистської окупації

За сприянням Краснокутської селищної ради напередодні пам’ятної дати, що святкується 11 серпня, на Меморіалі Слави відбувся мітинг «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

16 лютого у районному будинку культури відбулась гостра публічна дискусія з приводу реформи місцевого самоврядування та можливого об'єднання територіальних громад Краснокутщини.

Дебати були проведені за ініціативи Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, який для організації заходу тісно співпрацював з Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, Мінрегіоном, Харківською облрадою та Краснокутською райдержадміністрацією.

За даними сайту DESPRO, мета дебатів – це донесення всебічної інформації щодо суті реформи місцевого самоврядування, територіальної організації влади та децентралізації владних повноважень, роз’яснення переваг реформи на прикладі діючих об’єднаних громад, а також надання відповідей на питання, які цікавлять громадськість та органи місцевого самоврядування.

Краснокутський район став першим місцем проведення таких дебатів, так як є одним з 17 районів Харківської області, де ще не створено жодної об’єднаної громади.

До участі в заході були запрошені представники місцевого самоврядування району, громадськості, освітніх та медичних закладів. Сторону противників реформи представляли сільські голови, а на стороні прибічників виступили керівник Харківського ЦРМС Діана Баринова, експерт Юрій Ганущак, а також голови вже існуючих об’єднаних територіальних громад з різних областей України, які поділились досвідом, привівши вагомі докази покращення життя в своїх громадах та виведення їх на новий рівень розвитку завдяки реформі.

Особливо запам’ятався виступ Олександри Шереметьєвої, голови Омельницької ОТГ Полтавської області, яка неодноразово викликала бурхливі оплески залу завдяки емоційній та цікавій розповіді про створення своєї об’єднаної громади.

Під час дискусії детально обговорювались можливості для активізації місцевого економічного розвитку, а також перспективи розвитку сфери охорони здоров’я та освіти. Також неодноразово проводилось анонімне бліц-опитування серед усіх присутніх, яке показало, що більшість все ж підтримує процес об’єднання громад на Краснокутщині.