червня 22, 2020

У Краснокутську обговорили питання майбутнього територіального устрою

21 червня 2020 року у центрі нашого селища відбулось громадське обговорення стосовно врахування інтересів місцевих мешканців щодо утворення та ліквідації районів Харківської області, а саме визначення центра майбутнього укрупненого району у складі Краснокутського, Богодухівського, Коломацького, Золочівського, Валківського районів і м. Люботин.

Перелік назв вулиць та провулків, які були перейменовані

згідно з розпорядженням Краснокутського селищного голови № 16 від 09.02.2016

смт. Краснокутськ