жовтня 02, 2020
вересня 25, 2020

Привітання Краснокутського селищного голови з Всеукраїнським днем дошкілля

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Краснокутщини!

вересня 21, 2020

У Краснокутську освятили храм Святих Новомучеників Землі Слобожанської

20 вересня 2020 року Краснокутський селищний голова Сергій Сусло разом з місцевими прихожанами взяв участь у відкритті новозбудованого храму Святих Новомучеників Землі Слобожанської смт Краснокутськ, що розташувався на вулиці Маяківській.

Перелік назв вулиць та провулків, які були перейменовані

згідно з розпорядженням Краснокутського селищного голови № 16 від 09.02.2016

смт. Краснокутськ