грудня 02, 2020

Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів

головними розпорядниками коштів

бюджету Краснокутської селищної

територіальної громади Богодухівського

району Харківської області

листопада 23, 2020

Декларування для депутатів

Щодо тих депутатів, які ЗАВЕРШУЮТЬ свою каденцію:

жовтня 02, 2020

Житлова комісія при виконкомі:

Качайло Микола Іванович – голова комісії, заступник селищного голови;

Прокопенко Ніна Олексіївна – секретар комісії, секретар керівника селищної ради;

Тимошенко Тетяна Миколаївна – член комісії, спеціаліст ІІ категорії, бухгалтер селищної ради;

Савченко Володимир Іванович – член комісії, завідуючий ДНЗ (ясла-садок) № 2;

Семененко Віктор Андрійович – член комісії, директор РКП «Краснокутське БТІ»;

Гуцель Павло Іванович – член комісії, начальник ВУЖКГ;

Іванова Ольга Григорівна  – член комісії, начальник станційно-лінійної дільниці № 3 РТЦ № 321 ХФ ПАТ «Укртелеком».

Адміністративна комісія при виконкомі:

Порохня Геннадій Михайлович – голова комісії;

Мізік Людмила Сергіївна – секретар комісії, секретар виконкому селищної ради;

Діденко Андрій Іванович – член комісії, приватний підприємець;

Сніжко Тетяна Михайлівна – член комісії, діловод селищної ради;

Бочарова Ніна Валентинівна – завідуюча ДНЗ (ясла-садок) № 3;

Марченко Костянтин Володимирович – член комісії;

Філатова Ніна Миколаївна – член комісії, майстер благоустрою ВУЖКГ.

Опікунська рада при виконкомі:

Панчішна Інна Вікторівна – голова комісії, секретар ради Краснокутської селищної ради;

Мізік Людмила Сергіївна – секретар комісії, секретар виконкому селищної ради;

Манжаренко Лариса Миколаївна – член комісії, викладач Краснокутської гімназії ім. Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області;

Микитенко Маргарита Олександрівна – член комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи Краснокутського професійно- аграрного ліцею;

Лісняк Валентина Василівна – член комісії, заступник головного лікаря по лікувальній частині КЗОЗ «Краснокутська ЦРЛ»;

Скляр Валентина Олексіївна – член комісії, заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 2;

Сургай Світлана Олексіївна – директор Краснокутського районного центру соціальних сдужб для сім’ї, дітей та молоді.