жовтня 02, 2020
вересня 25, 2020

Привітання Краснокутського селищного голови з Всеукраїнським днем дошкілля

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Краснокутщини!

вересня 21, 2020

У Краснокутську освятили храм Святих Новомучеників Землі Слобожанської

20 вересня 2020 року Краснокутський селищний голова Сергій Сусло разом з місцевими прихожанами взяв участь у відкритті новозбудованого храму Святих Новомучеників Землі Слобожанської смт Краснокутськ, що розташувався на вулиці Маяківській.

Шановний Віктор Андрійович!

Від усього серця вітаємо Вас зі святом і бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, великих успіхів та здобутків у всіх справах. Нехай кожен день приносить безліч щасливих та радісних подій, і здійснюються всі найзаповітніші мрії. Нехай у Вашому домі завжди панує мир, любов та злагода!З Днем народження!

Краснокутська селищна рада