липня 20, 2020

У Краснокутську оглянули будівництво ФОКу

18 липня 2020 року голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер під час робочої поїздки до Краснокутщини відвідав важливий соціальний об’єкт – майбутній фізкультурно-оздоровчий комплекс.

Шановна Олена Акобіровна!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом і бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, постійного достатку та добробуту, невичерпної енергії та нескінченних життєвих успіхів. Нехай рідні та близькі завжди будуть поруч, а навколо панує мир, любов та злагода. Нехай кожен день приносить тільки щасливі та радісні події, а також здійснення найзаповітніших мрій! З Днем народження!

Краснокутська селищна рада