січня 17, 2020

Оголошення щодо заключення договорів на послуги з поводження з побутовими відходами

Шановні жителі Краснокутської територіальної громади: смт Краснокутськ, с. Основинці, с. Чернещина, с. Степанівка та с. Ситники!

грудня 24, 2019

Волейбол – традиційний спорт для краснокутчан

Краснокутська селищна рада постійно дбає про розвиток фізичної культури і спорту громади. Тому вже традиційно, у третю суботу грудня, організовує змагання з волейболу серед чоловіків на Кубок Краснокутського селищного голови, яким особисто нагороджує селищний голова Сергій Сусло.

Шановна Валентина Іванівна!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом і бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя та затишку, постійного достатку та добробуту, невичерпної енергії та нескінченних успіхів. Нехай рідні та близькі завжди будуть поруч, а навколо панує любов та злагода. Нехай кожен день приносить тільки щасливі та радісні події, а також здійснення найзаповітніших мрій! З Днем народження!

Краснокутська селищна рада